Najładniejsza pisanka wielkanocna

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 23 marzec 2015 Opublikowano: poniedziałek, 23 marzec 2015 Drukuj E-mail

Tematyka Świąt Wielkanocnych powraca corocznie w gminnym konkursie organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Jaworsku i Dębińskie Centrum Kultury. Zainteresowanie konkursem, zwłaszcza wśród dzieci młodszych, jest bardzo duże.

Spośród 6 uczniów reprezentujących w tym roku naszą szkołę na wyróżnienie zasłużyła Kamila Roczniak, która została nagrodzona w kategorii klas IV-VI.

Finał konkursu uatrakcyjniły występy przedszkolaków, a dodatkową atrakcją było występujące tego dnia zaćmienie Słońca. Organizatorzy zadbali też o świąteczny poczęstunek i miłą atmosferę.

Psbp2009 1