Ważne informacje

Nadrzędna kategoria: ROOT Utworzono: poniedziałek, 23, marzec 2015 Opublikowano: poniedziałek, 23, marzec 2015 Drukuj E-mail
  1. Świetlica jest czynna od 6.45 – 15.45.
  2. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do punktualnego odbioru dziecka ze świetlicy.
    Po wyznaczonych godzinach pracy świetlicy odpowiedzialność za dziecko ponoszą rodzice/opiekunowie dziecka.
  3. Rodzice/opiekunowie przekazują dziecko pod opiekę nauczycielom-wychowawcom świetlicy.
    Nie podlega opiece wychowawców dziecko, które nie dotrze na świetlicę. Obowiązkiem dziecka jest zgłosić swoje przyjście na świetlicę wychowawcy.
  4. Świetlica nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w niej przedmioty (prosimy o nie przynoszenie do szkoły wartościowych przedmiotów np. zabawek elektronicznych, gier, PSP.
  5. Za zniszczenie przedmiotów będących wyposażeniem świetlicy materialnie odpowiadają rodzice/opiekunowie.
  6. Nauczyciele - wychowawcy świetlicy współpracują z rodzicami, wychowawcami klas, pedagogiem szkolnym celem rozwiązywania napotkanych trudności wychowawczych.
  7. Dziecko przebywające w świetlicy szkolnej zobowiązane jest do przestrzegania określonych zasad, dotyczących przede wszystkim: bezpieczeństwa, kulturalnego zachowania się, podstawowych zasad higieny, szanowania sprzętu i materiałów stanowiących wyposażenie świetlicy szkolnej.
  8. Osoba odbierająca dziecko ze świetlicy zobowiązana jest do powiadomienia o tym wychowawcę. Uczeń, który posiada pisemne pozwolenie rodziców i mogą samodzielnie wychodzić ze świetlicy do domu, muszą swoje wyjście zgłosić wychowawcy.
  9. Dziecko odebrane ze świetlicy szkolnej do domu, nie może do niej powrócić w tym samym dniu.
  10. Dziecko ma obowiązek uczestniczyć w zajęciach organizowanych w ramach pracy świetlicy szkolnej.
  11. Dziecko może zostać skreślone z listy uczestników świetlicy za wielokrotne nieprzestrzeganie REGULAMINU DOBREGO ZACHOWANIA W ŚWIETLICY.
  12. W przypadku nie zgłoszenia się dziecka do świetlicy po lekcjach, wychowawcy świetlicy nie ponoszą odpowiedzialności za dziecko.
  13. Dziecko nie uczestniczące w zajęciach świetlicy przez miesiąc bez uzasadnionego powodu zostaje skreślone z listy korzystających.