Master of English

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 31 marzec 2015 Opublikowano: wtorek, 31 marzec 2015 Drukuj E-mail

Już po raz czwarty wyłoniono mistrzów języka angielskiego spośród uczniów szkół z terenu Gminy Dębno. Konkurs „Master of English” odbył się 24 marca 2015 roku w budynku Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej a wzięło w nim udział 14 uczniów szkół podstawowych oraz 11 uczniów gimnazjum. Uczestnicy rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny. Po godzinnych zmaganiach prace uczniów oceniła komisja, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego.

W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Faustyna Hamowska z Dębna, zaś wśród gimnazjalistów triumfowała Katarzyna Gurgul z Łysej Góry.

Wszyscy uczestnicy gminnego finału otrzymali upominki i nagrody książkowe ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury – współorganizatora konkursu.

Szczegółowe wyniki konkursu:

SZKOŁY PODSTAWOWE (klasy IV-VI)

1. miejsce Faustyna Hamowska (Dębno)
  2. miejsce Kamil Kubik (Sufczyn)
  3. miejsce Piotr Mól (Sufczyn)

wyróżnienia: Roczniak Kamila (Wola Dębińska), Mleczko Izabela (Łysa Góra)

GIMNAZJUM:

1. miejsce Katarzyna Gurgul (Łysa Góra)
  2. miejsce (Porąbka Uszewska)
  3. miejsce Weronika Witek (Sufczyn)

wyróżnienia: Piotr Borowiec (Wola Dębińska), Dawid Płaneta (Sufczyn), Dominika Kabat (Sufczyn)

IMG 3091A