O biegu...

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 18, marzec 2016 Opublikowano: piątek, 18, marzec 2016 Drukuj E-mail

Dnia 30 kwietnia 2017 roku przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbędzie się IV Dębiński Bieg po Flagę. Organizatorami tej imprezy są Stowarzyszenie CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej oraz Zespół Szkół w Woli Dębińskiej.

Celem imprezy jest uczczenie XIII rocznicy ustanowienia Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, propagowanie postaw patriotycznych oraz promowanie biegania i nordic walking.

Program imprezy:

11:30 – 13:20 – weryfikacja, zapisy zawodników i odbiór numerów startowych

14:00 – start biegu na 10 km i nordic walking (ok. 4,5 km)

14:10 – start biegu towarzyszącego (ok. 2,5 km)

14:20 – bieg dla dzieci (roczniki 2007-2010) i dla przedszkolaków (rocznik 2011 i późniejsze)

16:00 – ogłoszenie zwycięzców, wręczenie pucharów i dyplomów oraz flag uczestnikom biegu

16:30 – podsumowanie i zakończenie III Dębińskiego Biegu po Flagę

Biegi na dystansie 2,5 km, 10 km objęte będą pomiarem czasu, którym zajmie się firma Ostrowski. Dzięki temu każdy uczestnik otrzyma imienny dyplom ze swoim wynikiem i czasem. Nordic walking będzie miał charakter typowo rekreacyjny – bez rywalizacji i bez miejsc.

 

Szczegóły na plakatach oraz jako wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy biegają i tych, którzy chodzą z kijkami, tych którzy nie mają jeszcze biało – czerwonej flagi i tych, którzy flagę mają, wszystkich którzy byli w roku ubiegłym i tych, którzy chcą wziąć udział w imprezie po raz pierwszy.

Biegnij po flagę! Zapisz się do biegu.

Pobierz Oświadczenie rodzica/opiekuna OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

Odsłony: 3872

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.