Rocznica Konstytucji 3 Maja

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 04 maj 2015 Opublikowano: poniedziałek, 04 maj 2015 Drukuj E-mail

224. rocznicę Konstytucji 3 maja uczczono uroczystą akademią w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej w ostatni dzień kwietnia. Uczniowie I klas gimnazjum w epokowych strojach przedstawili montaż słowno-muzyczny „WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, NIECH ŻYJE, NIECHAJ ŻYJE MAJ TRZECI” pod kierunkiem pani Agaty Jankowskiej przywołujący ważne wydarzenia historyczne z końca XVIII w.  Grupa wokalna przygotowana przez panią Elżbietę Regę wzbogaciła program  patriotycznymi pieśniami. Całość programu artystycznego połączyła stosowna scenografia.

Odsłony: 1737

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

DSC 8422
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.