Małopolskie Dni Książki

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 05 maj 2015 Opublikowano: wtorek, 05 maj 2015 Drukuj E-mail

Uczennica klasy III szkoły podstawowej - Julia Wołek otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kronikarzem być – chwile utrwalone na zakładce”. Konkurs organizowany był przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, a jego współorganizatorem był Urząd  Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wcielając się w rolę kronikarza, uczestnik konkursu miał za zadanie zaprojektować zakładkę dokumentującą bogactwo historyczne Małopolski, w związku z ogłoszeniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2015 – Rokiem Jana Długosza.

NA100 3528