Małopolskie Dni Książki

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 05 maj 2015 Opublikowano: wtorek, 05 maj 2015 Drukuj E-mail

Uczennica klasy III szkoły podstawowej - Julia Wołek otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kronikarzem być – chwile utrwalone na zakładce”. Konkurs organizowany był przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, a jego współorganizatorem był Urząd  Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wcielając się w rolę kronikarza, uczestnik konkursu miał za zadanie zaprojektować zakładkę dokumentującą bogactwo historyczne Małopolski, w związku z ogłoszeniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2015 – Rokiem Jana Długosza.

Odsłony: 1572

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

32777000
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.