„Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 08 maj 2015 Opublikowano: piątek, 08 maj 2015 Drukuj E-mail

Siódmego maja 2015 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się IV Gminny Konkurs Matematyczno - Logiczny MAGIA LICZB dla uczniów z klas I-III. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy i umiejętności matematycznych oraz rozwijanie logicznego myślenia. Uczniowie musieli zmierzyć się z zadaniami, w których należało wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością matematycznego myślenia. Konkurs przygotowała pani Magdalena Hepner-Widło. Prace konkursowe młodych matematyków oceniała komisja złożona z nauczycieli klas I – III pod przewodnictwem pani Katarzyny Wolak, autorki zadań konkursowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Najlepszymi okazali się:

 

I miejsce: Oliwier Polak (opiekun Małgorzata Korzec) i Mikołaj Suchan (opiekun Małgorzata Dudowicz)

II miejsce: Michał Bojdo (opiekun Monika Szczupak)

III miejsce: Adrian Rojek (opiekun Cecylia Stypka) i Sebastian Olchawa (opiekun Magdalena Witek)

IV miejsce: Sebastian Ostręga (opiekun Cecylia Stypka)

V miejsce: Michał Sakłak (opiekun Magdalena Hepner-Widło)

VI miejsce: Natalia Cicha (opiekun Maria Ochwat)

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Odsłony: 2759

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC08537
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.