Świat różnych kultur

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 07 maj 2015 Opublikowano: czwartek, 07 maj 2015 Drukuj E-mail

Najlepsi wokaliści z naszej szkoły podstawowej wzięli udział w XVIII Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno w Jaworsku. Indywidualnie zaprezentowali się: Emilia Kurek („Po raz pierwszy widzę blask”), Patryk Ledziński („Żyj do przodu”), Jowita Gawor („Cud w szafie”) i Kamila Roczniak („O mnie się nie martw”). Poza nimi wystąpili przedstawiciele siedmiu szkół.: Biadolin Szlacheckich, Dębna, Łoniowej, Maszkienic,  Niedźwiedzy,  Sufczyna, i Jaworska. Organizatorami imprezy jak co roku były Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku oraz Dębińskie Centrum Kultury, które ufundowało nagrody w postaci słodyczy dla każdego ucznia oraz dyplomy dla szkół i opiekunów.

48A