Świat różnych kultur

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 07 maj 2015 Opublikowano: czwartek, 07 maj 2015 Drukuj E-mail

Najlepsi wokaliści z naszej szkoły podstawowej wzięli udział w XVIII Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno w Jaworsku. Indywidualnie zaprezentowali się: Emilia Kurek („Po raz pierwszy widzę blask”), Patryk Ledziński („Żyj do przodu”), Jowita Gawor („Cud w szafie”) i Kamila Roczniak („O mnie się nie martw”). Poza nimi wystąpili przedstawiciele siedmiu szkół.: Biadolin Szlacheckich, Dębna, Łoniowej, Maszkienic,  Niedźwiedzy,  Sufczyna, i Jaworska. Organizatorami imprezy jak co roku były Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku oraz Dębińskie Centrum Kultury, które ufundowało nagrody w postaci słodyczy dla każdego ucznia oraz dyplomy dla szkół i opiekunów.

Odsłony: 1724

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MWarszawa
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.