KANGUR 2015

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 09 czerwiec 2015 Opublikowano: wtorek, 09 czerwiec 2015 Drukuj E-mail

Dnia 19.03.2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2015”. Do konkursu  przystąpiło 15 uczniów szkoły podstawowej i 10 uczniów gimnazjum. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzymał pamiątkowy upominek w dniu konkursu. Pod koniec maja zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Nagrody i wyróżnienia zdobyli:

Ledziński Patryk kl. III – kategoria Maluch
Grzesik Kinga kl. IV – kategoria Maluch
Pabian Katarzyna kl. VI – kategoria Beniamin
Mytnik Patrycja kl. I c – kategoria Kadet

Uczniowie ci otrzymają  dyplomy i książki Miniatury matematyczne” wydawane przez wydawnictwo toruńskie AKSJOMAT i przygotowywane specjalnie na każdą edycję konkursu.

Szkolny koordynator konkursu: Genowefa Machał

MDSCN4386