IV Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 17 czerwiec 2005 Opublikowano: piątek, 17 czerwiec 2005 Drukuj E-mail

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się IV Między powiatowy Turniej Piłki nożnej Dziewcząt pt. "Wszyscy gramy w piłkę nożną". Turniej rozegrano o Puchar Starosty Brzeska - Grzegorza Wawryki za I miejsce, Wójta Gminy Dębno - Grzegorza Bracha za II miejsce, Dyrektora Dębińskiego Centrum Kultury - Andrzeja Potępy - za III miejsce, Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Wiesława Kozłowskiego za IV miejsce. Na starcie stanęły drużyny gimnazjalne z powiatów: Bochnia, Tarnów i Brzesko a to: Miechowice Wielkie I, Tuchów, Borzęcin Górny I, Przyborów, Łysa Góra I, Wola Dębińska II, Wola Dębińska I, Rzezawa, Czchów, Zakliczyn, Domosławice, Miechowice Wielkie II, Łysa Góra II. Turniej rozegrano systemem grupowym w grupach "każdy z każdym".
Wyniki meczów grupowych: Gr. A
Wola I - Zakliczyn 1:1
Wola I - Domosławice 0:2
Zakliczyn - Domosławice 2:1 Gr. B
Miechowice I - Borzęcin 0:1
Miechowice I - Tuchów 1:5
Borzęcin - Tuchów 0:1 Gr. C
Łysa G. I - Łysa G. II 1:2
Łysa G. I - Wola II 0:0
Łysa G. II - Wola II 1:0 Gr. D
Miechowice II - Przyborów 0:0
Czchów - Rzezawa 0:4
Miechowice II - Czchów 0:1
Przyborów - Rzezawa 0:1
Miechowice II - Rzezawa 0:2
Przyborów - Czchów 0:1 Wyniki półfinałów: PG Łysa Góra I - PG Tuchów 0:4
PG Zakliczyn - PG Czchów 2-2 Mecz o III miejsce: PG Łysa Góra I - PG Czchów 3-2 Finał: PG Tuchów - PG Zakliczyn 2:1 Skład zwycięskiej drużyny: Agnieszka Łątka, Katarzyna Karaś, Wioletta Grzybek, Monika Markowicz, Natalia Kita, Paulina Michalik, Agnieszka Jaśkiewicz
(opiekun Piotr Bień). Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Tuchów
2. Zakliczyn
3. Łysa Góra
4. Czchów
5. Rzezawa
6-9. Domosławice
Borzęcin
Łysa G. I
Miechowice II
10-13. Przyborów
Wola II
Wola I
Miechowice I Wszystkie mecze sędziował Tomasz Ogiela Sędzia Wydziału Sędziowskiego TOPZN. Drużyny zajmujące miejsca I-IV otrzymały puchary, dyplomy, medale i piłki.
Najlepszą zawodniczką uznano "króla strzelców" turnieju Magdalenę Dudek z Gimnazjum w Rzezawie, która zdobyła 7 goli. Ona też otrzymała Puchar i Dyplom Najlepszej zawodniczki z rąk Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej Wiesława Kozłowskiego. Organizatorami były Starostwo Powiatowe w Brzesku, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej, Urząd Gminy Dębno oraz Dębińskie Centrum Kultury w Dębnie.

Wnwkskc