Inauguracja nowego roku szkolnego

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 01 wrzesień 2015 Opublikowano: wtorek, 01 wrzesień 2015 Drukuj E-mail

1 września mszą świętą w kościele parafialnym w Dębnie, odprawioną przez ks. Szymona Pięka, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015/2016. Spotkaniu uczniów, nauczycieli i rodziców  na sali gimnastycznej w szkole towarzyszył nadzwyczajny upał.

W Zespole Szkół w Woli Dębińskiej Pani Dyrektor Bogusława Faron powitała 365 uczniów, w tym najserdeczniej najmłodszych, sześcio- i siedmiolatki. Do społeczności uczniowskiej włączonych zostało 15 dzieci z klasy Ia i 16 z klasy Ib szkoły podstawowej. W tym wyjątkowym dniu wystąpili w niebieskich biretach i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Uroczyste ślubowanie złożyło też 68 nowych gimnazjalistów. Młodzież z godnością przystąpiła do ceremonii zapewniając, iż sprosta złożonym przyrzeczeniom.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim zapału do pracy, zdrowia i wielu sukcesów.

Flaga