Sportowy Dzień

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 28 czerwiec 2005 Opublikowano: wtorek, 28 czerwiec 2005 Drukuj E-mail

Na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się cykl imprez sportowych pt. "Sportowy Dzień w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej" o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Wiesława Kozłowskiego. Jako pierwszy odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt pt. "Lato z siatkówką", w którym wzięło udział 5 drużyn, klasy: Ic, Id, IIc, IIIa, IIa, IIIb.
W finale spotykały się drużyny IIc i IIIa i padł wynik 0:3. W meczu o trzecie miejsce klasa IIIb pokonała klasę Ic/d 3:0.
Składy drużyn: Kl. IIIa/IId
Anna Dąbroś, Anna Świstak, Agata Bornaś, Maria Mendel, Magdalena Powroźnik, Beata Widło, Maria Powroźnik. Kl. IIc
Anna Gromala, Angelika Wołek, Joanna Świder, Ewelina Sułek, Marzena Imioło, Angelika Śledź Kl. IIIb
Sabina Maksymowska, Małgorzata Jarosz, Anna Chmioła, Teresa Fudalej, Kinga Wągłowska, Justyna Migda, Joanna Nosek Następnie odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców pt. "Lato z Piłką Nożną", na starcie którego stanęło 7 drużyn: Ib, IIb, IIIa, Id, IIa, IId, IIId. Turniej rozegrano systemem grupowym, do ścisłego finału awansowały drużyny: IIIa, Id, IIIc. Wyniki meczów finałowych: IIIa-Id 1:0
IIIc-IIIa 3:3
IIIc-Id 2:2 (rzuty karne 4:3) Klasyfikacja Turniej Piłki Nożnej: 1. IIIa
2. Id
3. IIIc Skład zwycięskiej drużyny:
R. Kozioł, J. Ogar, M.Folak, Ł.Ledziński Po drużynach gimnazjalnych rozpoczeła się rywalizacja drużyn szkóły podstawowej w Turnieju Koszykówki dziewcząt i chłopców pt. "Czar Koszykówki". Klasyfikacja w turnieju dziewcząt: 1. Klasa VIb "Fansy"
2. Klasa VIa "Lucyu Seven"
3. Klasa IV "Pieronice i spółka"
4. Klasa V "Full Batterfly" Klasyfikacja w turnieju chłopców: 1. Klasa VIa "Lucky Bens"
2. Klasa VIb "Jastrzębia"
3. Klasa V "Wola Dębińska Buulls"
4. Klasa IV "MKS Wola Dębińska Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy, które wręczyła w imieniu Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej wicedyrektor tej placówki oświatowej Lucyna Migdał. Organizatorami zmagań były Zespół Szkół w Woli Dębińskiej oraz UKS "ATLAS" i Klub Olimpijczyka "Champions".

MP2092990