Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Najpiękniejsze ogrody

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 12 październik 2015 Opublikowano: poniedziałek, 12 październik 2015 Drukuj E-mail

Nasza szkoła była gospodarzem kolejnego finału Gminnego Konkursu „Moja wieś jest piękna i czysta”. Gości przybyłych na środowiskową uroczystość powitali dyrektor szkoły Bogusława Faron i sołtys wsi Grzegorz Przybyło. Na ogłoszenie wyników i odebranie nagród z rąk Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego przybyli laureaci z 13 sołectw. Wyróżnioną w roku 2015 miejscowością w gminie została Wola Dębińska i główna nagroda – czek na 10 tys. złotych - została przekazana na ręce sołtysa. Również otoczenie naszej szkoły zostało zauważone przez komisję konkursową, a szkoła zajęła II lokatę wśród placówek kulturalno-oświatowych.

Spotkanie uświetniły występy dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej, które zaprezentowały talenty taneczno-wokalne, a także uczniów z naszej szkoły. Dzieci z klas II szkoły podstawowej zaprezentowały taniec „Taranntella” i piosenkę tematyczną, a dzieci starsze i młodzież gimnazjalna przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt. „Cały świat jest ogrodem” oraz utwór instrumentalny i piosenkę o ogrodach.

Słowa podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację tej miłej imprezy.

Odsłony: 706

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

PC020514
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.