Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Konkurs jesienny

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 21 październik 2015 Opublikowano: środa, 21 październik 2015 Drukuj E-mail

Aż 30 prac wykonali uczniowie z klas I-III wraz ze swoimi rodzicami na konkurs "Jesienne inspiracje". Stroiki, wieńce, Pani Jesień, samolot jesienny - to tylko niektóre pomysły, które pojawiły się na konkursie. Wszystkie prace spełniły wymogi konkursowe dlatego mogły podlegać ocenie. Jury miało trudne zadanie. Najbardziej spodobał się "Samolot" Huberta Marca (kl. III), "Pani Jesień" Nikoli Cudeckiej (kl. I A) i "Dynia-stroik" Julii Rudnik (kl. II A). Tym dzieciom przyznano I miejsca.

II pozycję zajęli: Sara Grodny (kl. III), Natalia Bugaj (kl. III), Weronika Bihuniak (kl. II B). III lokatą podzielili się: Martyna Nowacka (kl. II B), Julia Kawa (kl. III), Karolina Cebula (kl. III).Uczestnicy wykazali się twórczą wyobraźnią plastyczną i niesamowitym talentem. Cieszy fakt, że rodzice chcą współpracować z naszą szkołą, chętnie przyłączają się do różnorodnych działań, przez co popularyzują i prezentują twórczość swoją i swoich pociech. Duże zainteresowanie konkursem dającym możliwość wymiany doświadczeń artystycznych utwierdziło nas w przekonaniu, że był to trafiony pomysł. Prace można obejrzeć na wystawie w szkole oraz w naszej galerii. Wszystkie dzieci otrzymały zasłużone nagrody i dyplomy, których sponsorami byli: Rada Rodziców, organizatorzy oraz osoba prywatna, której bardzo serdecznie dziękujemy.

Odsłony: 994

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M IMG 1256
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.