Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Digital Classroom

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 22 październik 2015 Opublikowano: czwartek, 22 październik 2015 Drukuj E-mail

W roku szkolnym 2015/2016 grupa uczniów z klasy IIA naszego gimnazjum rozpoczęła realizację innowacji pedagogicznej pt. Digital Classroom - Cyfrowa klasa. Autorem innowacji jest Pani Magdalena Ogar-Kieraś. Celem innowacji jest między innymi zaprezentowanie uczniom możliwości, jakie dają nowoczesne technologie przy doskonaleniu kompetencji językowych oraz pogłębienie wiedzy na temat dostępnych aplikacji edukacyjnych i ich wykorzystania w praktyce. Innowacja będzie trwała do końca czerwca 2016r.

Odsłony: 1055

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Sd Image001
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.