Uwaga! Zebranie z Rodzicami odbędzie się 04 lutego 2019 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy.

Medal za zasługi dla oświaty i wychowania

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 25 październik 2015 Opublikowano: niedziela, 25 październik 2015 Drukuj E-mail

W czasie uroczystego spotkania w Auli Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie wyróżniającym się nauczycielom zostały wręczone medale przez Małopolskiego Kuratora Oświaty – pana Aleksandra Palczewskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej - panią Urszulę Augustyn i wojewodę Małopolski - pana Wojciecha Szczepanika.

Na uroczystą galę zaproszona została także emerytowana nauczycielka z naszej szkoły, pani Małgorzata Kuna, która została uhonorowana medalem KEN, o który wnioskowała pani dyrektor Bogusława Faron. Nagrodzona to dyplomowany nauczyciel z 30-letnim stażem pracy, zatrudniona początkowo w Publicznej Szkole Podstawowej w Łoniowej, a później w Publicznym Gimnazjum w Woli Dębińskiej na stanowisku pedagoga. Nauczycielka za swoją wieloletnią pracę wychowawczą i opiekuńczą oraz osiągnięcia potwierdzone sukcesami uczniów zasłużyła na uznanie. Dziękujemy jej za pracę i gratulujemy wyróżnienia.

Odsłony: 679

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

NIMG 4628A
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.