Absolwenci - Abiturienci

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 14 listopad 2015 Opublikowano: sobota, 14 listopad 2015 Drukuj E-mail

Mecz piłki nożnej Absolwenci - Abiturienci
Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej !!!

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Abiturienci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz został zorganizowany w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Mecz miał nieoczekiwany przebieg, gdyż okazało się, że młodsi czyli Absolwenci od początku przeważali wygrywają zdecydowanie wynikiem 22:7.

Mecz trwał 2 x 25 minut. Najlepsi strzelcy meczu po stronie Abiturientów - Dawid Kaczor - 5 bramek i po stronie Absolwentów - Daniel Kos - 11 bramek, otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez Fundację PKN Orlen "Dar Serca". Absolwenci Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej wystąpili w nowych koszulkach firmy Adidas ufundowanych dla UKS "Atlas" Wola Dębińska i szkoły dla grupy gimnazjalnej chłopców o wartości 1.500 zł (12 koszulek i 12 spodenek) przez Kazimierza Kumorka właściciela Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów z Woli Dębińskiej. Mecz sędziował opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. Jaromir Radzikowski. Pomysł zorganizowania takiego meczu bardzo się spodobał, dlatego też będzie organizowany co roku.

 

Składy drużyn:

 

Absolwenci: Daniel Kos, Maciej Jarosz, Jakub Biliński, Krystian Gostek, Józef Nowak

Abiturienci: Marcin Sadłoń, Dawid Kaczor, Michał Stolarczyk, Jakub Kubala

 

Odsłony: 903

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP1122787
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.