Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 26 listopad 2015 Opublikowano: czwartek, 26 listopad 2015 Drukuj E-mail

25 listopada wszystkie Misie na świecie obchodzą swoje święto. Dlatego w tym dniu odbył się w naszej szkole finał Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III pt. „Misiowi na ucho szeptane”. Został on zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kierowany przez panią Jolantę Ogar. W finale udział wzięło po trzech reprezentantów z każdej klasy. Było dużo emocji w czasie publicznego występu przed kolegami i koleżankami. Dzieci wykazały się dużymi umiejętnościami recytatorskimi i aktorskimi.

A oto wyniki zmagań konkursowych:

I miejsce – Karolina Augustynek kl. IIB
II miejsce – Marlena Sadłoń kl. IB
III miejsce – Natalia Bugaj kl. III

 

Wyróżnienia otrzymali:

  • Patrycja Przeklasa z klasy IA
  • Nikola Cudecka z klasy IA
  • Jakub Borowiec z klasy IB
  • Amelia Dudek z klasy IIA
  • Nikola Nowak z klasy III

Nagrodzeni i wyróżnieni zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców, a pozostali uczestnicy dyplomami za udział. Gratulujemy wszystkim dzieciom odwagi wystąpienia przed publicznością, a Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie tak sympatycznej imprezy.

Odsłony: 891

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

Ukraina
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.