Nowy sprzęt sportowy dla UKS "Atlas" Wola Dębińska

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 01 grudzień 2015 Opublikowano: wtorek, 01 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska i Zespół Szkół w Woli Dębińskiej pozyskali nowy sprzęt sportowy. Stanisław Wróbel właściciel firmy "Paleta - Trans - Drew" z Woli Dębińskiej oraz Stanisław Gurgul właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego "STAMAR" z Dębna ufundowali 12 piłek do piłki nożnej, 3 piłki nożnej do halowej piłki nożnej, 30 piłeczek do unihokeja i pojemnik na piłki do unihokeja - razem wartość sprzętu ok. 1.000 zł. Dla grupy gimnazjalnej chłopców Kazimierz Kumorek właściciel Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów z Woli Dębińskiej ufundował stroje sportowe firmy Adidas o wartości 1.450 zł (12 koszulek i 12 spodenek). Dla grupy chłopców szkoły podstawowej Prezes Firmy "LOBO" Piotr Krakowiak ufundował stroje sportowe firmy Adidas o wartości 1.450 zł (12 koszulek i 12 spodenek). Dla grupy gimnazjalnej dziewcząt Irmina Wójcik właściciel Firmy "Delikatesy Centrum" w Woli Dębińskiej - ufundowała stroje sportowe firmy Colo o wartości 1.600 zł (12 koszulek i 12 spodenek). Dla grupy dziewcząt szkoły podstawowej właściciel Firmy Novum - Sklep "Groszek" z Woli Dębińskiej - Rafał i Mateusz Wójs ufundowali stroje sportowe firmy Kokott (12 koszulek i 12 spodenek, 2 stroje bramkarskie (bluza i spodnie) oraz komplet 12 par getrów) o wartości 1.800 zł. Razem wartość pozyskanego sprzętu sportowego opiewa na kwotę 7.300 zł. Prezes UKS "Atlas" Wola Dębińska - Jaromir Radzikowski i dyrekcja szkoły serdecznie dziękują ofiarodawcom.

20230621 115134