Andrzejki

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 03 grudzień 2015 Opublikowano: czwartek, 03 grudzień 2015 Drukuj E-mail

23 listopada 2015 r. uczniowie klas I-III szkoły podstawowej bawili się wspólnie na sali gimnastycznej podczas zabawy andrzejkowej. Imprezę prowadziła wychowawczyni kl. II B Jolanta Ogar przebrana za czarownicę. Dzieci wspaniale się bawiły i chętnie brały udział w przygotowanych konkursach, zabawach i wróżbach. Wróżyli sobie także nauczyciele i rodzice. Przepowiednie dotykały różnych tematów: uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej oraz postępów w nauce. Śmiechom i tańcom nie było końca.

W godzinach późniejszych w zabawie andrzejkowej udział wzięli uczniowie klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum. W wydarzenie zaangażowała się Rada Rodziców Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej, a nagrody dla zwycięzców w konkursach ufundowali indywidualni sponsorzy. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Plakat Piknik