Święty Mikołaj w Kopalni Soli w Bochni

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 08 grudzień 2015 Opublikowano: wtorek, 08 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Dnia 1 grudnia najmłodsze dzieci z naszej szkoły udały się do Bochni , aby tam spotkać się w kopalni ze Świętym Mikołajem. Był to niezapomniany czas 3,5 godzinnych atrakcji w podziemiach. Przewodnicy zaprowadzili pierwszaków w asyście diabła i aniołka do Świętego Mikołaja, który wręczył każdemu dziecku prezent. Spotkanie upamiętniono wspólnym grupowym zdjęciem z Mikołajem przy choince. Ponadto uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „ Filip i jego babcia”, wzięli udział w warsztatach plastycznych oraz świetnie bawiły się na podziemnej dyskotece z DJ. Czas szybko minął i przyszła pora wyjazdu na powierzchnię. Z zakupionymi „solnymi” pamiątkami dzieci windami wyjechały na górę , gdzie pożegnały się z przewodnikami tradycyjnym „Szczęść Boże” i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Odsłony: 2250

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 0066
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.