Świąteczny Rzeszów

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 10 grudzień 2015 Opublikowano: czwartek, 10 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Dnia 4 grudnia klasa IIa wraz z wychowawcą p. Joanną Nowak i p. wicedyrektor Lucyną Migdał uczestniczyła w wycieczce do Rzeszowa. Głównym środkiem transportu był pociąg, który okazał się wygodny i tani. Pierwszą atrakcją wycieczki było rondo dla pieszych, przez które spacerkiem, przy wspaniałej pogodzie, dotarliśmy pod Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Podróż dookoła Rzeszowa odbywała się autobusem, z którego okien podziwialiśmy rozwijające się miasto. Po przejażdżce zwiedziliśmy Podziemną Trasę Turystyczną. Naszą uwagę na rynku zwrócił również ratusz i pomnik Tadeusza Kościuszki oraz nieco dalej położony pałac Lubomirskich i rzeszowskie wille. W kinie, w pięknej galerii Rzeszów,oglądnęliśmy film „ Listy do M 2”. O zmroku ponownie przeszliśmy przez rynek, gdzie w Świątecznym Miasteczku odbywały się występy artystyczne związane ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem.

W opinii naszej klasy była to dotychczas najlepsza Mikołajkowa wycieczka.

Odsłony: 2094

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M IMG 20170511 085502
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.