„Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 15 grudzień 2015 Opublikowano: wtorek, 15 grudzień 2015 Drukuj E-mail

W dniach: 8.12.2015 r., 14.12.2015 r., 15.12.2015 r. UKS „Wolania” przy współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej w ramach projektu „Zostań Sportowcem Własnych Marzeń” zorganizował turniej piłki ręcznej dla uczniów PSP i PG. Projekt finansowany jest przez Urząd Gminy Dębno.

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PSP:

Dziewczęta:

I miejsce - kl. V „Czerwone”- Emilia Kural, Julia Górska, Kinga Grzesik, Kamila Widło, Weronika Jakubas,

II- miejsce - kl. VI „Fioletowe”- Karolina Lewandowska, Aleksandra Wiśniowska, Julia Duda, Zuzanna Kania, Sabina Bolek,

III - miejsce kl. V „Brązowe”- Zuzanna Kukuś, Patrycja Sumara, Julia Gurgul, Jowita Gawor, Martyna Pawluk.

Chłopcy:

I miejsce - kl. VI „Czerwoni”- Michał Nowacki, Michał Jarosz, Piotr Pagacz, Marcin Wołek, Maciej Derendal,

II miejsce- kl. V „Zieloni”- Adrian Góral, Karol Kliś, Jakub Morys, Jakub Mazgaj, Maciej Wróbel.

Klasyfikacja końcowa zawodów dla PG:

Dziewczęta:

I miejsce – kl. III „Fioletowe” – Małgorzata Mucha, Diana Dzierwa, Gabryiela Fitrzyk, Agnieszka Kłusek, Kinga Koczwara, Anna Stolarczyk,

II miejsce – kl. I „Zielone” – Julita Jarosz, Kamila Jarosz, Wiktoria Chrząszcz, Karolina Polanek, Emilia Wróbel,

III miejsce kl. I, II – Gabryiela Batko, Izabela Morys, Gabryiela Widło, Emilia Zdeb, Marianna Styrna.

Chłopcy:

I miejsce - kl. III „Pomarańczowi” - Daniel Kos, Kamil Jagiełła, Piotr Wronkowski, Marcin Maciejewski, Maciej Jarosz,

II miejsce - kl. III „Czerwoni”- Mateusz Kubala, Bogdan Malec, Dawid Strzesak, Krzysztof Latocha, Mateusz Piekarz, Miłosz Iwaniec,

III miejsce kl. II „Zieloni”- Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Krystian Gostek, Dariusz Smoleń, Mikołaj Opioła.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Nowak i Krzysztof Sołtys.

M 20161214 103415