IMS - Gimnazjada - Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 18 grudzień 2015 Opublikowano: piątek, 18 grudzień 2015 Drukuj E-mail

W dniach 10.12.2015 r. i 17.12.2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta: SP Wola Dębińska, SP Borzęcin, SP Złota, SP Gnojnik, SP Szczurowa, SP Jasień, SP Wola Przemykowska. Chłopcy: SP Wola Dębińska, SP Biadoliny Szlacheckie, SP Mokrzyska, SP Złota, SP Szczurowa, SP Gnojnik, SP Borzęcin, SP Zaborów.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta: I miejsce - SP Złota, II miejsce - SP Gnojnik, III miejsce - SP Wola Dębińska, IV miejsce – SP Szczurowa, V miejsce – SP Jasień, VI miejsce – SP Borzęcin, VII miejsce – Wola Przemykowska.

Chłopcy: I miejsce – SP Złota, II miejsce – SP Mokrzyska, III miejsce – SP Biadoliny Szlacheckie, IV miejsce – SP Szczurowa, V miejsce – SP Wola Dębińska, VI miejsce – Borzęcin, VII miejsce - SP Zaborów, VIII miejsce – SP Gnojnik.

Szkoły Gimnazjalne:

Dziewczęta: PG Borzęcin, PG Jadowniki, PG Wola Dębińska „Wola I”, PG Wola Dębińska „Wola II”, PG Zaborów, PG Złota.

Chłopcy: PG Szczurowa, PG nr 2 Brzesko, PG Wola Dębińska „Wola I”, PG Wola Dębińska „Wola II”, PG Złota.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

I miejsce – PG Złota, II miejsce – PG Borzęcin, III miejsce - PG Wola Dębińska „Wola I”, IV miejsce – PG Zaborów, V - VI miejsce – PG Wola Dębińska „Wola II”, PG – Jadowniki.

Chłopcy:

I miejsce – PG Wola Dębińska „Wola I”, II miejsce – PG Wola Dębińska „Wola II”, III miejsce – PG nr 2 Brzesko, IV miejsce – PG Złota, V miejsce – PG Szczurowa.

Zawody przygotował i przeprowadził przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Brzesku i Dyrekcją Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

MDSC04353