Turniej Piłki Nożnej T-Mobile Ekstraklasa - dziewcząt

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 22 grudzień 2015 Opublikowano: wtorek, 22 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt
pt. Mini T-Mobile Ekstraklasa
w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt dla Szkoły Podstawowej pt. "Mini T- Mobile Ekstraklasa". Współorganizatorem turnieju był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. W turnieju udział wzięły drużyny z szkoły podstawowej i otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Ekstraklasie Polskiej Ligi Piłki Nożnej. Poszczególne reprezentacje składały się z 4 zawodniczek i 1 bramkarka plus 1 zawodniczka rezerwowa. Zwycięska drużyna otrzymała puchar, dyplomy, medale i słodycze ufundowane przez sponsorów: Andrzeja Kubalę właściciela Restauracji & Pizzerii "Mamma mia" z Dębna, Stanisława Wróbla właściciela firmy "Paleta - Trans - Drew" z Woli Dębińskiej oraz Krzysztofa Kubalę właściciel firmy "Perfekt Service Kubala" z Dębna. Turniej sędziował opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.

 

 

Wyniki meczów turnieju:

Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4:0

Wisła Kraków - Lech Poznań 1:0

Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:0

Cracovia Kraków - Lech Poznań 0:1

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:1

Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:5

 

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. Lech Poznań - 9 punktów

2. Legia Warszawa - 6 punktów

3. Wisła Kraków - 4 punktów

4. Cracovia Kraków - 1 punktów

 

Skład zwycięskiej drużyny - Lech Poznań: Zuzanna Kania, Aleksandra Wiśniowska, Karolina Lewandowska, Julia Duda, Sabina Bolek

Odsłony: 2360

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MP4301295
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.