Zapraszamy na Zabawę Karnawałową organizowaną przez Radę Rodziców dnia 20 stycznia 2018 r. Rozpoczęcie o godz. 19:00. Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły.

Poczuć romantyzm

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23, grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23, grudzień 2015 Drukuj E-mail

Uczniowie gimnazjum i kl.VI szkoły podstawowej mieli okazję zobaczyć w naszej szkole program słowno-muzyczny pt. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... czyli Mickiewicz - moje życie w wykonaniu krakowskich aktorów: Małgorzaty Krzysicy i Andrzeja Jurczyńskiego. Dziecięca beztroska, młodzieńcza miłość i przyjaźń, twórczość i rozterki wieku dojrzałego, tęsknota za krajem i wolną ojczyzną, zagadkowa śmierć w Konstantynopolu były motywami przewodnimi przedstawienia. Aktorzy perfekcyjnie wcielili się w role Adama Mickiewicza i Celiny Szymanowskiej opowiadając o ich życiu oraz recytując fragmenty najbardziej znanych utworów wieszcza. Widowisko oprawione było muzyką Fryderyka Chopina i Marii Szymanowskiej.
To była niezwykła podróż do ciekawych i tajemniczych czasów romantyzmu.

Odsłony: 162

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcie

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.