Rozstrzygniecie konkursu czytelniczego „Czytam i rozumiem”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23 grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Konkurs został przeprowadzony przez panią bibliotekarkę w czterech klasach: IIA, IIB, III i IV. Zadaniem uczestników było odpowiedzieć na pytania do przeczytanego tekstu. W zadaniu potrzebna była koncentracja i uwaga. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali maksymalną ilość punktów w swoim zespole. Ogłoszenie wyników nastąpiło 11.12.2015 r. Nagrodą był dyplom okolicznościowy i książka.

A oto zwycięzcy:

Kl. IIA

 1. Dunaj Tomasz
 2. Marecik Adam
 3. Kurek Kacper
 4. Dudek Amelka

Kl. IIB

 1. Augustynek Karolina
 2. Sikora Maksymilian
 3. Bihuniak Weronika
 4. Nowacka Martyna

Kl. III

 1. Dunaj Piotr
 2. Nowak Nikola
 3. Rudek Oliwier

Kl. IV

 1. Serafin Aleksandra
 2. Bojdo Karolina
 3. Ledziński Patryk
 4. Pięta Bartosz

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do biblioteki!

Odsłony: 2718

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20181121 082027
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.