Gazetka z konkursem

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23 grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23 grudzień 2015 Drukuj E-mail

Biblioteka szkolna wydała świąteczną gazetkę pt. „WIEŚCI BIBLIOTECZNE” adresowaną do uczniów szkoły podstawowej. W gazetce znalazły się recenzje ciekawych książek z projektu „Książka moich marzeń”, próby poetyckie uczennicy z klasy czwartej Julki Wołek, przepis na świąteczne pierniki, ciekawostki o książkach i konkursowa krzyżówka. Zabawa polegała na rozwiązaniu krzyżówki i wrzuceniu rozwiązania do skrzynki, a 15 grudnia nastąpiło rozlosowanie nagród wśród uczestników konkursu. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieci pytają o następny numer gazetki, przynoszą propozycje materiałów i pomysły do zamieszczenia w kolejnym wydaniu.

Odsłony: 2672

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Psbp2009 7
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.