WSZYSCY DO BETLEJEM

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23 grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23 grudzień 2015 Drukuj E-mail

22 grudnia uczniowie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej wystąpili przed społecznością szkolną, emerytowanymi pracownikami szkoły i pozostałymi zaproszonymi gośćmi w jasełkach „Wszyscy do Betlejem”. Przedstawienie koordynowane było przez p. Zuzannę Jarek i Izabelę Górę. Na tle przepięknej scenografii, w przygotowanie której włączyły się p. Renata Bzdak i Krystyna Klimek oraz pracownicy obsługi szkoły, pojawili się młodzi aktorzy wcielający się w różne postaci zmierzające do Betlejem. Wielu miłych wrażeń artystycznych i osobistych wzruszeń podczas prezentacji kolęd i pastorałek dostarczyli zebranym wokaliści wyróżnieni w szkolnym konkursie kolęd i pastorałek oraz członkowie chóru szkolnego, kierowanego przez p. Elżbietę Rega. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami, a na twarzach zebranych było widać radość i wzruszenia. Na koniec pani dyrektor Bogusława Faron złożyła wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.

Odsłony: 2958

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

A Czerwiec2014223
Click!

 

 

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.