Piernikowa akcja

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 23 grudzień 2015 Opublikowano: środa, 23 grudzień 2015 Drukuj E-mail

„Branie wypełnia ręce, dawanie wypełnia serce” – takie słowa towarzyszyły pachnącej, piernikowej akcji, którą w ubiegłym tygodniu przeprowadził Samorząd Uczniowski. Uczennice wolontariuszki sprzedały ponad tysiąc piernikowych serc, z których dochód w całości przeznaczony zostanie dla Domu Pomocy Społecznej w Brzesku. Dom ten prowadzą Siostry Służebniczki NPM NP, opiekując się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Akcji tej towarzyszyła sprzedaż światecznych kartek, która z kolei zasili konto Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszkom z Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkim, którzy wsparli finansowo obydwie formy pomocy.

M20171204 143245