Wakacje

Wola Dębińska najlepsza w Powiecie Brzeskim !!!

Opublikowano: poniedziałek, 11 styczeń 2016 Drukuj E-mail

W hali sportowej w Szczurowej zostały rozegrane Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt - Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Powiatu Brzesko - Andrzeja Potępy. W zawodach wzięło udział 7 zespołów z powiatu Brzesko. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Gminy Szczurowa, Szkoła Podstawowa w Szczurowej i Międzyszkolny Klub Sportowy "Olimpijczyk" Szczurowa. Zawody te zakończyły sie ogromnym sukcesem dziewcząt z Woli Dębińskiej, które zajęły I miejsce. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Emilia Kural, Kinga Grzesik, Jowita Gawor, Kamila Widło, Zuzanna Kukuś, Zuzanna Kania, Aleksandra Wiśniowska, Martyna Pawlik, Weronika Jakubas. Opiekunem drużyny był nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.


 

 

Zgłoszone zespoły:

Grupa A: 1. PSP Dębno, 2. PSP Strzelce Wielkie, 3. PSP Biadoliny Szlacheckie, 4. PSP Szczurowa
Grupa B: 1. PSP Brzesko nr 2, 2. PSP Borzęcin, 3. PSP Wola Dębińska

Wyniki meczów :

1. Brzesko nr 2 – Borzęcin 1:0
2. Dębno – Strzelce Wielkie 0:0
3. Biadoliny Szl. - Szczurowa 0:1
4. Borzęcin – Wola Dębińska 1:1
5. Dębno – Szczurowa 1:2
6. Strzelce Wielkie – Biadoliny Szl. 0:1
7. Brzesko nr 2 – Wola Dębińska 0:1
8. Dębno – Biadoliny Szlacheckie 0:3
9. Strzelce Wielkie – Szczurowa 1:0
10. Brzesko nr 2 w Brzesku – Szczurowa 0:1
11. Wola Dębińska – Biadoliny Szlacheckie 1:0

Mecz o III miejsce: Brzesko nr 2 – Biadoliny Szl. 1:0

Finał: Szczurowa – Wola Dębińska 1:3

Klasyfikacja końcowa:

1. PSP Wola Dębińska
2. PSP Szczurowa
3. PSP nr 2 w Brzesku
4. PSP Biadoliny Szlacheckie
5-7. PSP Borzęcin, PSP Strzelce Wielkie, PSP Dębno

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MPA212023
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.