„Rzucam jak Jordan”

Opublikowano: wtorek, 21 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Konkurs
Rzutów Osobistych do Kosza Dziewcząt
pt. „Rzucam jak Jordan”

„Rzucam jak Jordan” - pod tym hasłem UKS „ATLS” Wola Dębińska, i Zespół Szkół w Woli Dębińskiej zorganizowali konkurs rzutów osobistych do kosza dziewcząt. Udział w konkursie był otwarty, obejmował młodzież gimnazjalną i odbył się na lekcjach w.f.. W konkursie wzięło udział prawie 100 dziewcząt.

Klasyfikacja końcowa:

Klaudia Gadzina kl. III A - miejsce I
Alina Sowa kl. II C - miejsce II
Natalia Grochola kl. II B - miejsce III

Uczestnicy zajmujący miejsca I-III otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy oraz kubki reklamowe i szaliki kibicowskie ufundowane przez UKS „ATLAS”. Nagrody wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Bogusława Faron.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC00285
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.