Wycieczka do Krakowa

Opublikowano: czwartek, 16 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Dnia 13.06.2016 r. klasa IIa pod opieką wychowawcy p. Joanny Nowak i p. Ewy Grzesik wybrała się na wycieczkę do Krakowa.

Dzień rozpoczęliśmy od zbiórki na stacji w Biadolinach o 7:40. Wszyscy w świetnych nastrojach pojechaliśmy pociągiem. Podróż trwała około godzinę. Po mieście musieliśmy przemieszczać się autobusem, tramwajem oraz pieszo, by dotrzeć do zaplanowanych wcześniej miejsc. Najpierw poszliśmy na Kopiec Kościuszki, gdzie zwiedziliśmy wystawę figur woskowych i mogliśmy podziwiać panoramę całego Krakowa. Kolejnym i chyba najbardziej wyczekiwanym punktem wycieczki był paintball, który okazał się świetnym pomysłem. Dobrze się tam bawiliśmy. Nawet nasza wychowawczyni brała udział w zabawie. Później trasą turystyczną przez Las Wolski poszliśmy do Krakowskiego ZOO. Spędziliśmy tam miło czas. Następnie udaliśmy się do McDonald's, by zjeść i nabrać sił. Była też okazja by pójść na Rynek. Na samym końcu mieliśmy czas aby pospacerować w Galerii Krakowskiej.

O 21:15 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni.

Mogliśmy spędzić razem miłe chwile i aktywnie odpocząć.

Aleksandra Wołek

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC 0327
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.