„RYSUJEMY KARYKATURY ZNANYCH SPORTOWCÓW”

Opublikowano: środa, 15 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

UKS „ATLAS” Wola Dębińska, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej zorganizowali konkurs mający na celu propagowanie i krzewienie idei olimpijskiej oraz kultury olimpijskiej, propagowanie wybitnych osiągnięć sportowych oraz współuczestnictwa w upowszechnianiu sportu i kultury fizycznej, propagowanie piękna i rywalizacji fair play w sporcie.

Tematyką konkursu była następująca: „RYSUJEMY KARYKATURY ZNANYCH SPORTOWCÓW”. Prace zostały ocenione przez jury konkursu w składzie Aneta Kania – nauczyciel plastyki i Jaromir Radzikowski – nauczyciel w.f.

 

Wyniki:

Laura Tomczyk kl. III B - miejsce I - (praca- Marcin Gortat)

Maria Daniel kl. II B - miejsce II - (praca – Robert Kubica)

Kinga Gurgul kl. II C- miejsce III - (praca – Cristian Ronaldo)

Uczestnicy zajmujący miejsca I-III otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy oraz kubki reklamowe i szaliki kibicowskie ufundowane przez UKS „ATLAS”. Nagrody wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Bogusława Faron. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na gazetce szkolnej.

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

12119998 920374234704287 2651717768618127905 O
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.