"Portret mamy"

Opublikowano: środa, 15 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Uczennica klasy I a szkoły podstawowej Milena Jędras otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Portret Mamy”. Spośród 400 nadesłanych prac wykonanych przez dzieci z całego powiatu, nagrodzono około 30, w tym pracę Milenki. Serdecznie gratulujemy utalentowanej artystce i życzymy dalszych sukcesów!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

32819475
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.