Zabytki w obiektywie

Opublikowano: poniedziałek, 13 czerwiec 2016 Drukuj E-mail

Celem Gminnego Konkursu Fotograficznego „Dębińskie zabytki” była promocja zabytkowej architektury i obiektów mających wartość historyczną z terenu gminy Dębno. Jego organizatorami był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Na wystawie zgromadzono 29 prac wykonanych przez 8 uczniów szkół podstawowych i 2 gimnazjalistów. Spośród nich wybrano zwycięskie zdjęcia, które przyciągnęły uwagę jury. Tematycznie dominował zamek w Dębnie, stare, drewniane domy i zabytkowy cmentarz.  Wszyscy autorzy zdjęć otrzymali dyplomy i nagrody książkowe z rąk pani dyrektor  ZS Bogusławy Faron i pana dyrektora DCK Włodzimierza Gurgula. W miły nastrój wprowadziły obecnych solistki z zespołu „Smyki”.

Laureaci:

Imię i nazwisko

Szkoła

Miejsca

Kamila Prokop

ZSP w Dębnie

I

Zuzanna Dubiel

PSP w Niedźwiedzy

II

Angelika Górka

ZSP w Dębnie

II

Gabriela Macheta

ZS w Sufczynie

III

Bartłomiej Gala

ZS w Woli Dębińskiej

III

Emilia Jewuła

PSP w Jaworsku

Wyróżnienie

Jakub Kozioł

ZS w Woli Dębińskiej

Wyróżnienie

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MPC040808
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.