Za wysokie progi...

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 03 październik 2005 Opublikowano: poniedziałek, 03 październik 2005 Drukuj E-mail

W sobotę na stadionie "Orła" w Dębnie gospodarze - trampkarze starsi podejmowali lidera II ligi okręgowej "Polan" Żabno. Początek spotkania należał do gości - determinacja i walka o piłkę w środku boiska powodowały, że "Orzeł" został zepchnięty do defensywy. Brakowało przyjęcia piłki i rozegrania jej skrzydłami. W 12 minucie prawą stroną boiska przedarł się pomocnik Polanu i silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Hebdę. Żabno poszło za ciosem raz za razem zagrażając bramce Dębnian ale dzięki świetnej postawie bramkarza gospodarzy wynik nie uległ zmianie do przerwy. Na drugą połowę "Orzeł" wyszedł z wolą zwycięstwa. Dzięki świetnej postawie Płanety, Świstaka i wprowadzonego Kumorka "Orzeł" zaczął dyktować warunki na boisku. W sytuacji sam na sam strzelał Fejkiel chwilę potem silny strzał najlepszego na boisku Płanety instynktownie wybił bramkarz Żabna. Takie zaangażowanie wykorzystali przyjezdni i po kontrze i sprokurowanym rzucie wolnym zdobyli drugą bramkę. "Orzeł" nie był w stanie już się podnieść. (zobacz też zdjęcie w naszej galerii)

MP4090575