Kurs tańca

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 08 październik 2005 Opublikowano: sobota, 08 październik 2005 Drukuj E-mail

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza na KURS TAŃCA prowadzony przez znakomitą instruktorkę tarnowskiej szkoły tańca BARBARĘ DRABCZYŃSK¡. Nauka obejmować będzie następujące tańce: WALC ANGIELSKI, WALC WIEDEŃSKI, FOKSTROT, QUICKSTEP, SAMBA, RUMBA, TANGO, CHA CHA, JIVE, 2/1 - HUSTLE, ROCK & ROLL, DISCO, SALSA - MAMBO Przyjmowane są zapisy do trzech grup wiekowych:
I - dzieci ze szkoły podstawowej
II - młodzież gimnazjalna
III - dorośli (zapisujemy wyłącznie pary) Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut - 8 spotkań
Termin rozpoczęcia kursu - 17 października
Cena za kurs - 60 zł od osoby
Zajęcia odbywać się będą w sali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej w poniedziałki i środy Grupa I - dzieci ze szkoły podstawowej - 16.00 - 17.30 (poniedziałek i środa)
Grupa II - młodzież z gimnazjum - 17.30 - 19.00 (poniedziałek i środa)
Grupa III - dorośli - 19.00 - 20.30 (poniedziałek i środa) Serdecznie zapraszamy :-D

Img 1914