XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 22 maj 2016 Opublikowano: niedziela, 22 maj 2016 Drukuj E-mail

„Musicie od siebie wymagać,
nawet gdyby inni od Was nie wymagali”
(Jan Paweł II)

Dnia 17 maja 2016r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach odbył się XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II. W tym roku temat dotyczył miejsc związanych       z życiem i podróżami Karola Wojtyły po Małopolsce. Głównymi celami konkursu było przybliżenie młodzieży sylwetki Papieża i ukazanie pozytywnego wzorca osobowego oraz zapoznanie z historią, tradycjami i pięknem przyrody Małopolski.

Cztery uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w tym konkursie. Dwie z nich zajęły miejsca na podium:

• I miejsce: Gabriela Fitrzyk z klasy 3a
  • II miejsce: Kinga Koczwara z  klasy 3a

Wręczenie nagród odbyło się w trakcie corocznego Pikniku Rodzinnego w Jadownikach dnia 22 maja  2016r.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Img 144831