Zaproszenie

Nadrzędna kategoria: Konkursy Utworzono: środa, 20 kwiecień 2016 Opublikowano: środa, 20 kwiecień 2016 Drukuj E-mail

„Wejść do pokoju, podnieść rękę do góry, znaleźć włącznik światła. Zdecydowanym ruchem używając dwóch palców  nacisnąć włącznik.

Efekt: OŚWIETLONY POKÓJ

Jedną rękę położyć na czole poszkodowanego, dwa palce drugiej ręki na żuchwie. Odchylić głowę do tyłu.

Efekt: URATOWANE ŻYCIE.”

„NAUCZ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIE. TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!”

- Jakub Sieczko -

Zaproszenie

Dyrekcja i nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej zaprasza uczniów gimnazjów powiatu brzeskiego do udziału  w  Powiatowym  Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy.

Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy na temat  zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów gimnazjów. Zachęcamy także młodzież i nauczycieli do promowania idei bezinteresownego niesienia pierwszej pomocy.

Małgorzata Maliszczak

Talenciaki