certyfikat

"Mini - Euro 2016"

Opublikowano: wtorek, 19 kwiecień 2016 Drukuj E-mail

Uczniowski Klub Sportowy "Atlas" Wola Dębińska zorganizował Turniej Halowej  Piłki Nożnej Chłopców z Gimnazjum pt. "Mini - Euro 2016". Współorganizatorem turnieju był Zespół Szkół w Woli Dębińskiej. W turnieju udział wzięły drużyny z gimnazjum i otrzymały nazwy drużyn uczestniczących w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Poszczególne reprezentacje składały się z 4 zawodników i 1 bramkarz plus 1 zawodnika rezerwowy. Zwycięska drużyna otrzymała puchar, dyplomy, medale i słodycze z rąk Dyrektora Zespołu Szkół – Bogusławy Faron. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Rosji - klasa IIA, która w finale pokonała  Polską – klasa IIIB 4:1, na trzecim uplasował się drużyna Albanii – klasa IIIA. Skład zwycięskiej drużyny - Rosji: Paweł Pałucki, Konrad Grzesik, Krystian Gostek, Adam Serafin, Grzegorz Jedynak. Turniej sędziował  opiekun UKS "Atlas" i nauczyciel w.f. - Jaromir Radzikowski.