"Dębińskie zabytki"

Opublikowano: wtorek, 12 kwiecień 2016 Drukuj E-mail

Regulamin konkursu :

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.
  2. W tegorocznej edycji konkursu oceniane będą fotografie zamku, zabytkowych budynków, kapliczek, pomników i innych obiektów z terenu gminy Dębno.
  3. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 3 zdjęć.
  4. Format prac: 15 cm x 21 cm.
  5. Wymagane jest załączenie w wersji elektronicznej zgłaszanych do konkursu zdjęć (płyta CD z plikami JPEG z zachowanymi danymi EXIF, w rozdzielczości 2-10 mln pikseli).
  6. Każda fotografia powinna zawierać na odwrocie opis, w skład którego wchodzą: tytuł pracy, miejsce jej wykonania, imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa szkoły, imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna.
  7. Prace przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji.
  8. Przesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych autora zdjęcia zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych oraz nieodpłatnym przekazaniem majątkowych praw autorskich na rzecz Organizatora.
  9. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej organizatora www.szkolawola.pl
  10. Prace w zamkniętej kopercie prosimy przesłać na adres:
  11. Zespół Szkół w Woli Dębińskiej

12. Przy ocenie jury weźmie pod uwagę spełnienie przez zdjęcia warunków technicznych i formalnych, odniesienie się do tematu, innowacyjny pomysł oraz wyraz artystyczny fotografii.
  13. Termin nadsyłania prac: do 1 czerwca 2016 r.
  14. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród: 6 czerwca 2016 r.

MIMG 4281