"Lekkoatletyka dla Każdego"

Opublikowano: środa, 06 kwiecień 2016 Drukuj E-mail

W ostatni dzień marca w naszej szkole  odbył się event lekkoatletyczny w ramach programu "Lekkoatletyka dla Każdego". Jego uczestnikami byli uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej. Dzieci z wielkim zapałem i uśmiechem na twarzach brały udział w różnych konkurencjach sportowych, m.in. w biegu przez płotki, rzucie oszczepem, torze przeszkód i innych, sprawdzając swoją sprawność fizyczną. Na zakończenie wręczono każdemu pamiątkowe dyplomy. W imprezie wzięło udział 74 uczniów (39 chłopców i 35 dziewcząt). Imprezę przeprowadził trener OKA Tomasz Kaczmarczyk z pomocą trenera Ryszarda Jasicza z OLA Tarnów. Szczególne słowa podziękowania należą się wychowawcom klas oraz wolontariuszom, których pomoc w sprawnym przeprowadzeniu eventu okazała się bezcenna.

MWP 20170523 11 03 44 Pro