Rozśpiewane dziewczyny

Opublikowano: środa, 06 kwiecień 2016 Drukuj E-mail

Na VIII Gminnym Konkursie Piosenki "Rozśpiewane Przedszkola i Szkoły", który odbył się w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi dwie uczennice naszej szkoły  wyśpiewały III miejsca w swoich kategoriach. Natalia Bugaj z kl. III, po zwycięstwie w szkolnych  eliminacjach (zorganizowanych przez panią Lucynę Muchę), zaprezentowała piosenkę "Chcę być nauczycielką". Uczennica kl.IV Julia Górska w eliminacjach szkolnych zajęła czołową lokatę i to właśnie ona brała udział w etapie gminnym w kategorii klas IV-VI (opiekun - pani Elżbieta Rega).

Pozostałe wyniki konkursu na etapie szkolnym:

(klasy I-III, organizator pani Lucyna Mucha)
2 miejsce - Nikola Nowak - kl. III, Wiktoria Roczniak - kl. II
3 miejsce - Partycja Przeklasa - kl. I, (duet) Karolina Augustynek i Weronika Bihuniak - kl. II

(klasy IV-VI, organizator pani Elżbieta Rega)
Spośród 9 podmiotów biorących udział w szkolnych przesłuchaniach jury wytypowało Julię Górską.

Logo Krft