Wakacje

Sezon na łyżwy

Opublikowano: wtorek, 01 marzec 2016 Drukuj E-mail

W ubiegłym tygodniu grupa uczniów z klas pierwszych  - amatorów "lodowego szaleństwa" wyjechała na lodowisko do Tarnowa. Przy dźwiękach muzyki młodzi bawili się przednio. Niektórzy trenowali nowe ewolucje łyżwiarskie – to ci, którzy na lodowisku byli już któryś raz z kolei. Inni mając łyżwy po raz pierwszy na nogach, mozolnie, krok po kroku poznawali tajniki utrzymywania pionu na śliskiej powierzchni. Jeszcze inni, mimo że też nigdy nie byli na lodzie, od razu ruszyli długim krokiem łyżwowym w dal..  W każdym przypadku… zabawa była na 102! Jak młodzież bawiła się na lodzie można zobaczyć TUTAJ.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MP1152872
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.