Walentynkowa po(MOC)czta dla Kacpra Ogara

Opublikowano: wtorek, 01 marzec 2016 Drukuj E-mail

Idea po(MOC)czty walentynkowej powstała w rok temu, ale przecież sam pomysł nie wystarczy. Potrzeba jeszcze, a może przede wszystkim wrażliwości, otwartych serc i rąk do pracy. W tym roku tę inicjatywę podjął samorząd uczniowski, głównie uczennice klas drugich i pierwszych – Julita Imioło, Karolina Hajduk, Bożena Baczyńska, Liliana Stężowska, Ilona Imioło, Patrycja Mytnik, Gabrysia Widło, Kinga Gurgul, Julita Jarosz oraz Karolina Kubala. Jeszcze przed feriami dziewczyny zaczęły zbierać materiały, projektować i tworzyć okolicznościowe kartki, które w tygodniu poprzedzającym walentynki sprzedawały chętnym uczniom. Zaadresowane kartki można było wrzucać do specjalnej skrzynki pocztowej, po to aby w dniu Walentego sprawić radość wybranej osobie. Nie był to jednak jedyny cel tej akcji, ponieważ idea zakłada poMOC dla kogoś, kto tego wsparcia potrzebuje. W tym roku dochód ze sprzedaży postanowiliśmy przeznaczyć dla Kacpra – ciężko chorego syna pani Joli Ogar. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji – serdecznie dziękujemy.

MPC160020