Wakacje

Edukacja przeciwpożarowa

Opublikowano: czwartek, 25 luty 2016 Drukuj E-mail

9 lutego 2016 r. odbyło się spotkanie klas III gimnazjum z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Piotrem Słowiakiem. Prelekcja dotyczyła rodzajów pożarów, sprzętu gaśniczego i środków gaśniczych oraz szkodliwości i zapobieganiu zatruciom tlenkiem węgla. Prezentowane treści wynikały z podstawy programowej edukacji dla bezpieczeństwa i niewątpliwie uatrakcyjniły zajęcia dla młodzieży. Dziękujemy za ciekawą lekcję o bezpieczeństwie przeciwpożarowym.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MDSC05476
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.