Edukacja przeciwpożarowa

Opublikowano: czwartek, 25 luty 2016 Drukuj E-mail

9 lutego 2016 r. odbyło się spotkanie klas III gimnazjum z przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Piotrem Słowiakiem. Prelekcja dotyczyła rodzajów pożarów, sprzętu gaśniczego i środków gaśniczych oraz szkodliwości i zapobieganiu zatruciom tlenkiem węgla. Prezentowane treści wynikały z podstawy programowej edukacji dla bezpieczeństwa i niewątpliwie uatrakcyjniły zajęcia dla młodzieży. Dziękujemy za ciekawą lekcję o bezpieczeństwie przeciwpożarowym.

IMG 20170323 091622 5CS