Wakacje

Czy znasz lektury szkolne?

Opublikowano: wtorek, 23 luty 2016 Drukuj E-mail

Dnia 11 lutego b.r. odbył się W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie konkurs dla klas trzecich gimnazjum z wiedzy o lekturach szkolnych i dodatkowych. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów na etapie szkolnym: Krzysztof Bogusz i Julia Oszczypała z klasy 3b i Kinga Koczwara z klasy 3a.

Uczniowie musieli rozwiązać test składający się z pytań zamkniętych i otwartych dotyczących m.in. „Kamieni na szaniec”, „Małego Księcia”, „Romea i Julii”.

W konkursie wzięli udział uczniowie z 10 gimnazjów. Nasza uczennica Kinga Koczwara zajęła trzecie miejsce. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

M20150609 115559
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.