Wakacje

Białe szaleństwo na stoku

Opublikowano: czwartek, 04 luty 2016 Drukuj E-mail

14 stycznia 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wycieczce do Krynicy na stok narciarski „Słotwiny Arena”. Uczestniczyło w niej 16 osób pod czujnym okiem trzech opiekunów. Wśród uczestników większość to narciarze, niemniej jednak byli również zwolennicy snowboardu. Dobra zabawa na świeżym powietrzu trwała tylko cztery godziny, lecz wrażenia i doznania pozostaną na długo w naszej pamięci. Wszyscy szczęśliwie wrócili do domu z nadzieją i planami na kolejne wyjazdy.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

DSC00345
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.