Spotkanie z policjantem

Opublikowano: czwartek, 07 wrzesień 2017 Drukuj E-mail

6 września 2017 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z policjantem, dzielnicowym gminy Dębno. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusz przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcał do wyposażenia ubioru i plecaków w elementy odblaskowe. Przestrzegał najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Na koniec spotkania otrzymali opaski odblaskowe.

Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą pozytywne efekty. Liczymy, że i tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce w praktyce.

 

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.pl

Losowe zdjęcia

MPB140640
Click!

 

Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.